seo nedir antalya web tasarımÖncelikle kendinize sormanız gereken soru şu?  Sahip olduğum sitemin diğer sitelerden farkı neyki google sizi en üste yükseltsin? yada sizin ne avantajınız varki sizden önce aynı kategoride açılmış web sitelerinden daha değerli olasınız?

Tabiki bu soruların cevapları bize ilk başda negatif düşündürsede gitmemiz gereken yoluda verecek. Nasılmı? İlk çıkan sayfaları inceleyerek tabiki. Üstte çıkan sayfalarda genellikle üstte çıkmak için bazı teknikler kullanılmıştır. Biz buna SEO yada türkçe anlamıyla Arama motoru optimizasyonu diyoruz. SEO belirli tekniklerle sitenizi google’ın değer verdiği kriterlere uyduğunuz için google gözünde daha değerli kılar.Bu yazımda SEO tekniklerine değinmeyeceğim ki yazsamda 1 yazıya sığacak küçüklükde değiller. Ayrıca arama motoru optimizasyonu Google Adword gibi ücretli reklamcılık değildir. Ziyaretçi başına ücret ödemezsiniz. Tamamiyle doğal arama sonuçlarından milyonlarca ziyaretçi için maliyet sıfırdır.

Peki başka neler etkiler üste çıkmamızı? tabiki backlink ler, yani sizin sitenize verilmiş linkler, yani sizin siteniz hakkında bahseden başka siteler… Tabiki bu olayında hilesi var, ücretli satılan linkler ile sitenizi daha değerli kılabilirsiniz. tabiki linki aldığını süre boyunca olduğu için bir süreliğine ;)

Antalya Website Web Tasarım hizmetleri olarak

  • Sabit web sitenizin tasarımının  SEO teknikleri ile düzenlenmesi
  • Özel CMS ile daha çok içerik oluşturarak daha çok ziyaretçi kazanma imkanı.
  • Sürekli olarak SEO peformansınızı ölçerek Google, Bing ve Yahoo’da seo analizleri, web sitenizde seo düzenlemeleri

hizmetlerini standart olarak vermekteyiz..

Yapılan tüm işlemleri analiz programları ile izleyerek, ziyaretçi istatistiklerini hergün öğrenme imkanı. Ziyaretçilerinizin hangi kelimelerle, hangi ülkelerden geldiklerini görebilme ve hangi sayfaları ziyaret ettiklerini inceleme ve dahası….

SEO teknikleri hacker’lık değildir. Başta Google olmak üzere tüm arama motorları web sitelerinin daha iyi ziyaretçi alması için teknikler geliştirirler. Antalya Web Tasarım  olarak bu teknikleri öğrenerek ve müşterilerimizin web sitelerini bu tekniklerle oluşturarak ziyaretçi kazanmaları için sürekli durmadan çalışıyoruz.