Entegrasyon Hizmeti

Kelime anlamı olarak entegrasyon bütünleme, birleştirme anlamlarında kullanılmaktadır. İnternet teknolojileri söz konusu olduğunda entegrasyon kelime anlamına oldukça yakın bir şekilde kullanılmaktadır. Geliştirilmiş bazı uygulamaların web siteleri içerisinde kullanımına yönelik olan entegrasyon çalışmaları özellikle e-ticaret siteleri tarafından talep görmektedir.

 

E-ticaret Entegrasyonu Nedir?

Günümüzde işletmeler tarafından yaygın olarak kullanılan muhasebe programı Logo yazılımı ile kullanmakta olduğunuz e-ticaret sistemi ile kurulmuş sanal mağazanızı eşleştiren e-ticaret entegrasyonları, birçok açıdan kolaylık sunmaktadır. Örneğin faturayı ayrı keserek takip etmek ve stokları elle güncellemek gibi işlemlerle vakit kaybetmek yerine, bu işlemlerin otomatik olarak yapılmasını muhasebe entegrasyonları ile yapabilmeniz mümkündür.

 

Elbette kullanılan diğer muhasebe yazılımlarının ve sektörel yazılımların da entegrasyon uygulamalarının yapılması mümkündür. Logo entegrasyon, Mikro entegrasyon, ETA SQL entegrasyon, Nebim entegrasyon ve Netsis entegrasyon gibi birçok sistem bulunmaktadır. Bu sistemlerin kurulum ve ayarlamaları Antalya Web Site ekibi tarafından sunulmaktadır. Bu kurulumlar sonrasında ise cari hareketlerin takibi, fatura takibi, çek ve senet takibi, sipariş formu takibi, stok ve fiyat takibi yapılması mümkün olmaktadır.

 

Tedarikçi Entegrasyonları Nedir?

Birçok tedarikçi firma online sistemleri üzerinden bayilerine hizmet vermektedir. Bu firmalar tarafından sunulan ürünleri, kendi müşteri portföyüne yansıtmak isteyen E-ticaret sitesi sahipleri için tedarikçi entegrasyonları son derece ideal yöntemlerdir. Böylelikle, firmaların stokları ile eş zamanlı olarak stoklarının güncelliği sağlayabilme imkânı bulmaktadırlar.  Özellikle e-ticaret sektörüne yeni adım atıldığında on binlerce üründen oluşan tedarikçi listesinin sisteme kayıt edilmesi, stok ve fiyat bilgilerinin düzenlenmesi, resimlerin eklenmesi ciddi bir zaman ve iş gücü ihtiyacı doğurmaktadır. Ancak bu durumlarda bütün verileri sisteminize otomatik olarak kaydedebilen XML tedarikçi entegrasyonu çok daha sağlıklı, hesaplı ve hızlı bir çözüm olarak Antalya Web Site ekibi tarafından sunulmaktadır.

 

Muhasebe entegrasyonu, tedarikçi entegrasyonu ve kargo entegrasyonu en çok talep gören entegrasyon sistemleridir.  Ancak zaman zaman farklı sistemler için de entegrasyon ihtiyaçları söz konusu olabilmekte ve bu noktada profesyonel çözümleri ile Antalya Web Site ekibi devreye girmektedir. İhtiyaç duyduğunuz profesyonel entegrasyon çözümlerinde ucuz entegrasyon fiyatlandırma politikalarının aksine, kaliteyi uygun fiyata sunmayı hedefleyen iş prensiplerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.