Google Adwords

Antalya Web Site ekibi olarak arama motoru optimizasyonu ihtiyaçlarınız için profesyonel çözümler üretmekle birlikte, Google tarafından sunulmakta olan Adwords reklamcılığı konusunda da danışmanlık ve hesap yönetim hizmetleri sunmaktayız. Sunduğumuz danışmanlık hizmetinin temelinde, Google reklamlarından en etkin şekilde faydalanabilmeniz hedefi yer almaktadır.

 

Google Adwords Nedir?

Google dünya çapında en çok tercih edilen arama motoru olarak, birçok insan için internet ile eşdeğer hale gelmiştir. Bu yüksek kullanıcı kitlesinin ticari potansiyeline kayıtsız kalmak istemeyenler için sunulmakta olan ücretli reklam ağı hizmeti olarak Adwords, ticari işletmeler için belirli bir aşamaya gelinceye dek olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır.

Yapılan aramalarda ve web sitelerinde yer alan reklam bölümlerinde görüntülenmek isteyen firmalar için sunulan ücretli bir hizmet olarak Google Adwords, doğru kullanıldığında ciddi bir pazarlama potansiyeli yaratmaktadır.

 

Google Adwords Danışmanlığı Nedir?

Günümüzde birçok reklam ajansı tarafından sunulmakta olan “Google Adwords Danışmanlık Hizmeti” reklam hesabınızın profesyoneller tarafından yönetilmesi üzerine kuruludur.

Google Adwords danışmanlığı hizmetinde sektörünüzün öne çıkan kelimelerinin ve size geri dönüş sağlayabilecek kelimelerin analizi yapılmakta ve reklam planlarınız bu doğrultuda hazırlanmaktadır. Bu çalışmalarda ise temel hedefimiz minimum maliyet ile maksimum verimliliği elde edebilmenizdir. Böylelikle Google Adwords yatırımlarınız, sıradan bir reklam yatırımının çok daha ötesine geçerek, bir gelir kaynağına dönüşebilmektedir.

Antalya Web Site ekibi olarak sunduğumuz danışmanlık hizmeti ise reklam ajanslarının astronomik aylık alt limit uygulamalarından oldukça farklıdır.

 

Google Adwords mü SEO mu?

Öncelikle belirtmeliyiz ki bu iki kavramın birbiri ile kıyaslanması yalnızca hizmetlere haksızlık olacaktır. Her iki hizmetin de hitap etmekte olduğu ciddi bir potansiyel bulunmakla birlikte, çalışma prensipleri de oldukça farklıdır. SEO çalışmaları yapılan aramalarda ilk sırada çıkılarak sektörün internetteki yüzünde bir otorite olmanızı sağlamaktadır. Adwords reklamları ise sektörünüzle ilgili çeşitli sitelerde ve içeriklerde, reklam alanlarında yerinizi alarak geniş kitlelere reklam yapma olanağı tanımaktadır.

Google Adwords hizmeti daha çok perakende satışı hedeflemektedir. Ancak SEO çalışmaları kurumsal kimlik çalışması dâhilinde de ele alınabilecek ve bir firma için adeta sektöründe gövde gösterisi niteliğinde bir çalışmadır.

Adwords Danışmanlık Ücretleri Ne Kadar?

Google Adwords Danışmanlık Ücreti konusunda her firmanın farklı uygulamaları bulunmaktadır. Kimi reklam ajansları, aylık Adwords bütçeniz üzerinden yüzde hesabı ile hizmet vermekte iken, kimi reklam ajansları da sabit ücretler tanımlayarak çalışmayı tercih etmektedir.
Antalya Web Site ekibi olarak danışmanlık hizmeti ücretlendirmelerimizi projelerinize göre fiyatlandırmakla birlikte, oldukça hesaplı alternatifler sunmaktayız. Ucuz Adwords danışmanlığı yapmaktan ziyade, profesyonel bir hizmet için hesaplı ücretler ile hizmet vermeyi tercih etmekteyiz.