Taze Fikirler

Bir fikriniz veya projeniz mi var? İnternet teknolojileri üzerine yatırım yaparak gelir elde etmek istiyorsunuz ancak ne yapacağınıza mı karar veremiyorsunuz? Her iki durumda da Antalya Web Site ekibi olarak sizlere profesyonel danışmanlık ve yazılım hizmeti sağlıyoruz.

Birçok sektörde bir projeniz olduğunda, bunu hayata koymak için sektöre ileri düzeyde hâkim olmanıza gerek yoktur. Ancak internet teknolojileri, yalnızca bir fikir veya yalnızca sermaye ile girişimcilik faaliyetlerinde bulunulabilecek sektörler listesinde yer almamaktadır. Sektöre hakim bir birey tarafından mâliyet analizleri, süreç ve teknik detaylar gibi birçok öğe değerlendirilmeli ve profesyonel bir proje hazırlanmalıdır. Bu hazırlıkları elbette amatör bir birey çeşitli firmalardan fiyat teklifi alarak da kısmen oluşturabilecektir. Ancak bir profesyonelin farkı ortaya çıkan bütçeler, zamanlama ve kapsam gibi konularda yapılacak kıstasta açıkça görülebilecek düzeydedir.

Bir web projesi hazırlanırken bazı hizmetlerin ortalama maliyetleri, tamamlanma süreçleri, çıkabilecek aksilikler, hizmet alınacak firma ile imzalanacak sözleşmede bulunması gereken detaylar gibi birçok önemli konu dikkate alınmalıdır. Aksi takdirde gecikmeler ve yeni maddi talepler ortaya çıkacaktır. Yatırımcılar açısından güven sarsıcı olan bu tip aksamalar, ne yazık ki birçok projenin yarım bırakılmasına sebep olmaktadır.

Web projesi yatırımları Antalya Website ile hayat buluyor!

Antalya Web Site ekibi olarak yatırımcılar için birbirinden özel web sitesi projeleri üretmekle kalmıyor, bu projelerine profesyonel ekibimiz ile hayat veriyoruz. Böylelikle, her işlem için ayrı bir firmaya dert anlatmak yerine, konuya vakıf bir firmaya teslim ettiğinzi projenizi sözleşme tarihi geldiğinde tamamlanmış olarak teslim alabilirsiniz.

Taze fikir ve projeleri bulunan ancak sermayesi olmayanlar için Antalya Web Site olarak çeşitli çözüm önerileri sunmaktayız. Bu tip durumlarda projenizin sunumunu yaptıktan sonra, projeniz ile ilgili bir ön araştırma yapılmakta, detaylar belirlenmekte ve başarı oranı, geri dönüşüm süreci, getiri ve götürüleri hesaplanarak projenin onay sürecine geçilmektedir. Bu verilerin analizleri doğrultusunda yapılan değerlendirmenin ardından, onaylanan projeler için çalışmalar sözleşmeli olarak iki tarafın da hakları güvence altına alındıktan sonra başlamaktadır.