Web Tasarımı Hizmeti

Antalya Web Site ekibi olarak sizlere internet sitesi tasarımı konusunda altı yılı aşan deneyimlerimiz ile hizmet vermekteyiz. İhtiyaçların belirlenebilmesi, gereksinimler ve isteklere karşılık verebilecek nitelikte bir şablonun ortaya koyulabilmesi, sistem özellikleri konusunda ilk defa bu tip bir hizmeti talep edecek bireylerin henüz karşılaşmadığı problemlerin de düşünülerek çözümlerini içerisinde barındıran bir sistemin sunulması adına hizmet sektöründe deneyim son derece önemlidir.

Günümüze birçok firma ve şahıs tarafından sağlanmakta olan web sitesi tasarımı hizmetleri ile bir web sitesi sahibi olmak zor olmanın aksine, son derece kolaydır. “Peki, gerçekten bir web sitesi sahibi olmak kolay ise neden web sitesi tasarımı fiyatları bu kadar değişken?” sorusunu sorduğunuzu duyar gibiyiz. Bu değişkenlikte temel etken kullanılacak alt yapı ve sunulacak hizmet kalitesidir. Deneyimli ve karşısındaki kişinin taleplerinin yanı sıra, ihtiyaç duyacağı diğer özelliklerin de bilincinde olacak kadar referans sahibi web tasarım firmaları ilk etapta pahallı gözükseler de, ileride yaşanabilecek aksaklıklar ile kıyaslandığında çok ucuz web sitesi yapan firma ve şahıslara nazaran çok daha hesaplı çözüm alternatifleridirler.

Antalya Web Site ekibi olarak sunduğumuz Antalya web tasarımı hizmetleri dahilinde sizlerin ihtiyaçlarının mümkün olan en hesaplı ve en pratik şekilde çözümlenebilmesi adına projeler üretmekteyiz.

İdeal bir web sitesi tasarımı nasıl olmalı?

Hemen hemen her sektörün kendi içinde gelişen bazı genel hatları bulunmaktadır. Web sitenizin sektörel bir gereksinime dönüşen bu ana temalardan tamamen bağımsız olmasını beklemek, kendi bindiğiniz dalı kesmek gibi olacaktır. Örneğin bir otomobil lastiği sitesi yapılırken ana sayfanızda bir “lastik arama motoru” bulunmaması düşünülmemelidir bile. Çünkü ziyaretçileriniz bu pratik sistem ile kendi ihtiyaçlarını görüntüleyerek, mümkün olan en hızlı şekilde değerlendirmelerini yapmak isteyecektir.

Bu genel tasarım hatları bozulmadan web sitenizde yer alacak diğer öğeler ve detaylar ise beklentileriniz ve tasarımcınızın yaratıcılığına bağlıdır. Ancak ideal bir firma web sitesi tasarımı mutlaka kurumsal çizgiler barındırmalıdır. Kullanılacak renkler, tonlamalar, çizimler ve yerleşim, firmanızın ciddiyetini ve profesyonel yaklaşımını ziyaretçilerinize aktarabilmelidir.

Bir web sitesi günümüz gereksinimleri göz önünde bulundurulduğunda mutlaka Google, Yandex, Yahoo ve Bing arama motorlarının alt yapılarına uygun bir temel üzerine inşa edilmelidir. Böylelikle zaman içerisinde sektörünüzde yapılan aramalarda ilk sayfalarda kullanıcıların karşısına çıkabilir ve portföyünüzü genişletebilirsiniz. Bu bağlamda firma sitenizin bir yönetim paneli aracılığı ile güncellenebilir ve değiştirilebilir olması da son derece önemlidir. Çünkü günümüz gereksinimlerinde, web sitesi tasarımları kadar web sitelerinin güncelliği de önem kazanmıştır.

 

İdeal bir web sitesinin fiyatı ne kadardır?

Yönetim paneli aracılığı ile size pratik bir kullanım sunacak profesyonel bir web sitesi için sabit bir fiyat verilmesi mümkün değildir. Çünkü her firmanın ihtiyaç ve beklentileri farklı olacaktır. Ancak genel hatları ile değerlendirildiğinde Antalya Web Site ekibi olarak sunduğumuz web sitesi paketi ücretleri yaptırmak istediğiniz sitenin özelliklerine göre anahtar teslim olarak şekillenmektedir.